Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koně v naší stáji

Crazy Day

Crazy Day je 5 let starý hannoverský valach. Jeho otec je plemenný hřebec Calanthano ze stáje Fischer s vlastní výkonností parkuru stupně ST. Jeho majitelkou je Šárka Benčová, která se s ním pravidelně účastní parkurových závodů stupně L** a jejich výkonnost nadále stoupá.

 

hannover.jpg

Corillex

Corillex je 8 let starý holštýnský hřebec po otci Corrado II. Jeho majitelkou je Šárka Benčová. Spolu se již 4. rokem účastní parkurových závodů. Jejich momentální výkonnost je S.

 

corrilex.jpg

Complexo

Complexo se narodil 7.4.2012. Je to hannoverský valach po otci Commodor s vlastní výkonností S. Jeho majitelkou je Šárka Benčová. Nyní ještě žije v hřebčíně, kde se narodil.

 

complexo.jpg

Welitana-K

Welitana-K je 8 let stará hannoverská klisna po otci Weltmayer. Její majitelkou je Klára Komosná. Účastní se spolu nejvyšších drezurních soutěží.

 

weltmeyer.jpg

Le Bon-Bon

Le Bon-Bon, přezdívaný Boníček, je 7 let starý valach Welsh ponyho po otci Bonsaj. Jezdí na něm především malé děti. Anna Černá se s tímto ponym účastní jak drezurních, tak parkurových pony závodů.

 

bonbonek.jpg

Grisome

Grisome je 9 let starý holandský teplokrevník po otci GRIBALDI. Jeho majitelkou je Eliška Simonová. Spolu se účastní světových drezurních šampionátů.

 

grisome.jpgGrisome ještě u starého majitele

Cassilan

Cassilan je 5 let starý holštýnský hřebec po otci Cassilius. Jeho majitelem je Jan Mokrý. Jejich momentální výkonnost je parkur stupně L**.

 

cassilius-skok2-foto-toma.jpg